Lot 67
Januari veiling 2016
Fons Verstraeten (1922)

Marktplein in Nijmegen met de Stevenskerk

rechtsonder get. en gedateerd Nijmegen 1955

olieverf op doek, 89x109 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100