Lot 63
Januari veiling 2016
Frank van den Broeck (1950)

'De lichtbron' / 'The source of light'

in dorso get. op handgeschreven etiket en gedateerd 1994 - 1995

olieverf op board, 36x47 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 0