Lot 62
Januari veiling 2016
Armando (1929)

Rood dier

rechtsonder in potlood get. en gedateerd '95

kleurenlitho, 37/150, 20,5x29,5 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160