Lot 75
Januari veiling 2016
Zuid-Europese School (19e eeuw)

Portret van man met boek

olieverf op paneel, zonder lijst, 26x21 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160