Lot 70
Januari veiling 2016
T. Willems (19e eeuw)

Zeilbootje met Nederlandse vlag

linksonder get.

olieverf op paneel, 23x28,5 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100