Lot 24
Januari veiling 2016
Manier van Weissenbruch (20e eeuw)

Vissersboten op zee

draagt naam Weissenbruch

olieverf op doek, geplakt op paneel, zonder lijst, 31,5x48 cm

€ 150,00
€ 300,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260