Lot 30
Januari veiling 2016
Johannes Jacobus Hendrikus (Joop) van Leeuwen (1962)

Genieten aan zee

linksonder get.

olieverf op board, 23x17 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150