Lot 29
Januari veiling 2016
Johannes Jacobus Hendrikus (Joop) van Leeuwen (1962)

Bollenvelden

linksonder get.

olieverf op doek, 29,5x49 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260