Lot 32
Januari veiling 2016
Johannes Jacobus Hendrikus (Joop) van Leeuwen (1962)

Kasteel bouwen aan zee

rechtsonder get.

olieverf op doek, 22,5x28 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150