Lot 31
Januari veiling 2016
Johannes Jacobus Hendrikus (Joop) van Leeuwen (1962)

In 't bollenveld

rechtsonder get.

olieverf op papier, geplakt op board, zonder lijst, 17x23 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140