Lot 28
Januari veiling 2016
Johannes Jacobus Hendrikus (Joop) van Leeuwen (1962)

Pootjebaden aan het Katwijkse strand

rechtsonder get.

olieverf op doek, 23x39 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400