Lot 27
Januari veiling 2016
Johannes Jacobus Hendrikus (Joop) van Leeuwen (1962)

In strandstoel op het strand van Katwijk aan Zee

linksonder get.

olieverf op board, 30x23 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300