Lot 2
Januari veiling 2016
Jan Adam Zandleven (1868-1923)

Boerin in de deel

rechtsonder get. en gedateerd 1916

olieverf op doek, geplakt op board, 40x31,5 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450