Lot 5611
December veiling 2015
Een rozenhouten gefineerde vitrinekast

20e eeuw, Louis XV-stijl.

Model met gebogen front en zijden, voorzien van messing sierlijsten, floraal intarsia en glazen panelen rondom.

150x110x41 cm.

€ 200,00
€ 200,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400