Lot 1
Januari veiling 2016
Hollandse School (20e eeuw)

Boek- en prentverkoper aan de Seine in Parijs

rechtsonder onduidelijk get.

olieverf op board, 38,5x28,5 xm

€ 150,00
€ 250,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80