Lot 57
Januari veiling 2016
Carla (20e eeuw)

Twee cellisten

linksonder get. en gedateerd '78

olieverf op doek, 50x60 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 75,00

Hamerprijs: € 75