Lot 54
Januari veiling 2016
Astrid Engels (1941)

Abstracte kop met hand en vogel

linksonder gest. (2x)

olieverf op papier, 13x10,5 cm

Herkomst: voorheen bij Smelik & Stokking Galleries, Den Haag

€ 150,00
€ 250,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100