Lot 16
Januari veiling 2016
Henk van Leeuwen (1890-1972)

'Brugge'

rechtsonder get. en in dorso get. en 'Den Haag Z.O. Buitensingel'

olieverf op doek, 48x67 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140