Lot 44
Januari veiling 2016
Vlaamse/Hollandse School (eerste helft 19e eeuw)

Figuurstudies

niet get.

olieverf op doek, geplakt op board, 22,5x25,5 cm

€ 200,00
€ 250,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100