Lot 5606
December veiling 2015
Twee ijzerhouten Chinese armstoelen

20e eeuw.

Met rijk gestoken rugleuningen en de poten verbonden door regels. (2)

€ 150,00
€ 250,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260