Lot 26
Januari veiling 2016
Hollandse School (20/21e eeuw)

Motoren met zijspan op de Scheveningse boulevard

niet get.

olieverf op board, zonder lijst, 16x30 cm

€ 140,00
€ 160,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100