Lot 25
Januari veiling 2016
Hollandse School (20/21e eeuw)

Boulevard Scheveningen met zicht op de Pier

niet get.

olieverf op board, 21x32 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300