Lot 34
Januari veiling 2016
C. Carlo (begin 20e eeuw)

Stadsgezicht met toren aan het water

linksonder get.

olieverf op doek, 36x58 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70