Lot 35
Januari veiling 2016
W. Marijs (20e eeuw)

Huizen aan de waterkant

rechtsonder get.

olieverf op doek, 48x36 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50