Lot 51
Januari veiling 2016
Hollandse School (20e eeuw)

Katwijkse vissershaven

rechtsonder onduidelijk get.

olieverf op schilderskarton, 25x26 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80