Lot 55
Januari veiling 2016
Jean Leone, pseudoniem van Joop van Leeuwen (1962)

Meisje met groen hoedje

linksonder get.

olieverf op board, 29,5x23 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 170,00

Hamerprijs: € 170