Lot 44
December veiling 2015
Harry Jean Guy Séguéla (1921)

'Avant et après'

rechtsboven get. en in dorso get. en gedateerd '58

olieverf op doek, 39x79 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50