Lot 34
December veiling 2015
J.H. Bloem (20e eeuw)

Portret van Prins Hendrik de zeevaarder (1820-1879)

rechtsonder get.

olieverf op paneel, 49x39 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200