Lot 52
Januari veiling 2016
Oscar Mendlik (1871-1963)

Zeegezicht

rechtsonder get. en gedateerd 1908

aquarel, 16,5x28 cm

€ 140,00
€ 160,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160