Lot 28
December veiling 2015
L. Menard (20e eeuw)

Stilleven met rozen, tulpen, vogelnest, vlinder en vogel

rechtsonder signatuur en gedateerd '54

olieverf op doek, 49x59 cm

€ 150,00
€ 300,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300