Lot 17
December veiling 2015
Hubert Ritzenhofen (1879-1961)

Vrouwen in klassieke gewaden aan zee

linksonder get. en gedateerd Düsseldorf 1931

olieverf op doek, 58x79 cm

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 0