Lot 58
Januari veiling 2016
Hollandse School (20e eeuw)

Drie Balinese maskers

niet get.

olieverf op doek, zonder lijst,40x60 cm

€ 150,00
€ 180,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70