Lot 10
December veiling 2015
Russische School (20e eeuw)

Wasdag

rechtsonder onduidelijk get. en gedateerd '98, en in dorso get.

olieverf op doek, 57x78 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150