Lot 48
December veiling 2015
Stanley Hurst (laat 20e eeuw)

'Etude Australes for piano'

rechtsonder get. en gedateerd '79, en in dorso get. en annotatie: 'this painting is inspirated on music by John Cage 'Etudes Australes for piano', book I , book II '

olieverf op doek, 59x89 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200