Lot 45
December veiling 2015
Cornelis Jan Mension (1882-1950)

'Leeuwin met welpen'

rechtsonder in potlood get.

litho, 58x46 cm

Daarbij: Kaart van het Hoogheemraedschap van Delflant. gravure, mogelijk latere druk, 55x63 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100