Lot 16
December veiling 2015
Hollandse School (19e eeuw, mogelijk ouder)

Landschap met dorp aan een vaart bij maanlicht

olieverf op paneel, 76x102 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600