Lot 12
December veiling 2015
Hollandse School (19e eeuw)

Mand met rozen, tulpen en druiven in een mand

olieverf op doek, 52x60 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 1.300,00

Hamerprijs: € 1.300