Lot 24
December veiling 2015
Friedrich Wilhelm Schreiner (1836-1922).

Rivierlandschap bij zonsopgang

rechtsonder get. en gedateerd 1899

olieverf op doek, 43x65 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90