Lot 27
December veiling 2015
Edgar Bundy (1862-1922)

Landweg met ruiter te paard en wandelaars

rechtsonder get. en gedateerd 1901

olieverf op doek, 34x44 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280