Lot 13
December veiling 2015
Co Westerik (1924)

'Lezende vrouw'

rechtsonder get. en gedateerd 1958

pentekening, 21,5x24 cm

Tentoonstelling: Haags Gemeentemuseum, Co Westerik, 1964, inv.nr. 13/1

Daarbij: vrouw onder lamp. in potlood get. en gedateerd 1960 en rechtsboven in de druk initiaal 'w' ets, 8/20, 16x14,5 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650