Lot 4506
Albasten buste van een vrouw

20e eeuw, gesigneerd Wegener

met vlechten in het haar en op geaderd marmeren voet.

H 36 cm

€ 100,00
€ 100,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350