Lot 1
December veiling 2015
Els (20e eeuw)

'Kees - Christine - Happy - Margo'

rechtsboven get. 'Els' en gedateerd 1971

olieverf op board, 29,5x29 cm

€ 140,00
€ 180,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100