Lot 95
Oktober veiling 2015
Marius Bauer (1867-1932)

Figuren in een straat voor de moskee

rechtsonder gemonogrammeerd in potlood

ets, no. 27, 50x65 cm

€ 140,00
€ 160,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70