Lot 93
Oktober veiling 2015
Hollandse School (20e eeuw)

Buurpraatje bij paardenslede op het ijs

draagt naam Rijkelijkhuisen

olieverf op doek, 48x68 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180