Lot 91
Oktober veiling 2015
Marius Bauer (1867-1932)

Figuren met kamelen bij de moskee

rechtsonder gemonogrammeerd in potlood

ets, no. 52, 46x33 cm

€ 140,00
€ 160,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160