Lot 350
Han van Meegeren (1889-1947)

'Vrouw met verenhoed'

linksonder get.

pastel op papier, ovaal, 85x65 cm

Herkomst: Galerie J. van Waning, Rotterdam Tentoonstelling: 'Han van Meegeren, Schilderijen, aquarellen en tekeningen', Het Slot Zeist, 15 juni t/m 1 september 1985, cat. nr. 75 (afbeelding) Literatuur: Prof. Dr. G.P. Hoefnagels, 'Han van Meegeren, Schilderijen, aquarellen en tekeningen. Tentoonstellingscatalogus, Het Slot Zeist, 15 juni t/m 1 september 1985

€ 2.000,00
€ 2.000,00
€ 4.400,00

Hamerprijs: € 4.400