Lot 90
Oktober veiling 2015
Borgert Carolus van Ettinger (1916-1991)

'Waldeck Piermontkade - hoek Elandstraat' Den Haag

rechtsonder get. en in dorso get. en adres van de schilder 'Beijersstraat Den Haag' en gedateerd 1970

olieverf op board, 59x79 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550