Lot 79
Oktober veiling 2015
Claas Hendrik Meiners (1819-1894)

Boomrijk rivierlandschap

middenonder get. en gedateerd 1845

olieverf op doek, 53x71 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750