Lot 78
Oktober veiling 2015
Jacobus Cornelis Wijnandus Cossaar (1874-1966)

Portret van heer met hoed

linksonder get. en gedateerd 1912

aquarel, 60x44 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120