Lot 74
Oktober veiling 2015
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)

Paarse en witte seringen

rechtsboven get. en gedateerd '24

olieverf op doek, geplakt op board, 69x49 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 170,00

Hamerprijs: € 170